Выполняется запрос
Увійти
Умови співпраці

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці підприємства оптової та роздрібної торгівлі, а також всіх, кого цікавлять оптові поставки кондитерських виробів від українського виробника. Будемо раді працювати з партнерами із будь-якого куточку України. Готові розглянути всі варіанти стосовно обсягу та партії,  а також строків та періодичності поставки продукції. 

 

Можливість придбати якісні кондитерські вироби від виробника

У нас ви можете придбати кондитерські вироби оптом  (Україна) в дуже широкому асортименті. Вся продукція виготовляється згідно ДСТУ, з натуральних і високоякісних продуктів.  Ми суворо стежимо за дотриманням гігієнічних норм на виробництві і ретельно контюємо якість  товарів, що відпускаються. Саме тому наша продукція була удостоєна ряду нагород на регіональних, всеукраїнських та міжнародних виставках.

Переваги роботи з нами:

  • отримання свіжих кондитерських виробів прямо з конвеєра;
  • гнучка цінова політика для партнерів;
  • якісний товар, вироблений відповідно до ДСТУ

Ми надаємо можливість купити шоколадні цукерки оптом від виробника, які володіють високими смаковими і якісними характеристиками, що підтверджується відгуками споживачів, а також нагородами з різноманітних виставок. Також пропонуємо оригінальні подарункові набори з шоколадних цукерок в яскравій упаковці, які користуються великим попитом в період свят. Крім того, Ви можете купити оптом печиво від виробника, яке володіє високими смаковими яікостями.

 

Пропонуємо довгострокову співпрацю на взаємовигідних умовах

В якому б куточку України Ви не знаходились, ми будемо раді співпрацювати з Вами в перспективній сфері реалізації кондитерських виробів. Чекаємо Ваших дзвінків і електронних листів, необхідна інформація знаходиться в розділі Контакти. Ми зацікавлені в перспективному довгостроковому  партнерстві.